středa 25. dubna 2018

Hody s medvědím česnekem

Hody s medvědím česnekem


U mne je top mezi způsoby konzumace medvědího česneku právě pesto se špagetami.
Přípravu pesta z medvědího česneku jsem zmínila ve svém  minulém příspěvku, jak ho dělám já... A já ho prostě miluji nejvíce jen tak zamíchat do špaget! Pesto chutná dobře i namazané na chleba, nebo na topince... a nebo ho můžete přidat třeba do vajíčkové pomazánky...Pestem můžete dochutit určitě i jiné pomazánky, nebo polévky, či přidat do salátu...
A na medvědím česneku si  pochutnáte i jen tak na chlebu s nějakým čerstvým sýrem, nebo tvarohem... Medvědí  česnek jsem vloni zasázela i na zahradě...
Není nad to vyběhnout do zahrady a natrhat si pár čerstvých  lístků zrovna na chleba k svačině, nebo k večeři... 

♥ ♥ ♥

5 komentářů:

 1. Ochutnala bych všechno Pavlí :o)). Zatím jsem neměla příležitost někde v lese medvědí česnek najít, ale mít ho na zahradě by se mi líbilo. Sazenice máš z lesa donesené a rozrůstají se?
  Ála

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ali, jestli můžu odpovědět, tak já jsem si pár sazeniček nasadila do zahrady-takové vlhčí trochu zastíněné místo a rozrůstají se. a ne že bych si je úmyslně natrhala s cibulkou, ale někdy se holt stane, že se cibulka vytáhne, tak přece je nevyhodím.

   Vymazat
  2. Álo, zdravím! :-) Přesně, jak píše Majka... Chce to vlhký polostín... Já mám sazenice od mé tedy, která jich má spoustu na zahradě, jsou kousek od potoka... Už je mám druhým rokem a rozrůstají se... Takže mám stále větší a větší úrodu! :-)

   Vymazat
 2. Při pohledu na tvé fotky akt lituji, že nemám zdroj medvědího česneku. Sliny se mi sbíhají...
  Stáňa (http?//werka13.blog.cz)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáni... tak šup ještě někam do lesa... ještě se dá stihnout sklizeň.... :-)

   Vymazat