neděle 31. prosince 2017

Vánoční ohlédnutí

Vánoční ohlédnutí od nás...

 Vánoce jsou za námi, letošní rok také... Snad jste si  oboje hezky užili... A vychutnali všechny radostné chvíle, které Vám letošní rok i vánoce přinesly. 


Já jsem si při letošní vánoční výzdobě trochu pohrála s mechem... Ostatně vždy nejraději sázím na přírodní materiály... A tento bochánkový  mech mi přijde obzvášť kouzelný! :-)


 Také jsme si z procházky z lesa přinesli starou větev, kterou jsem v naší nové  koupelně vydrbala téměř do běla... :-)  Nad okny omotaná vánočními světýlky spolu s darovaným jmelím nám tu dokreslila kouzelnou vánoční atmosféru...  Jistě nám nechybělo ani vánoční cukroví, které jsem se letos snažila pojmout o něco  zdravěji... Nahradila jsem klasickou mouku moukou špaldovou, nebo ovesnými vločkami, sladila spíše medem a různými sirupy... A vyzkoušela jsem i několik receptů na kuličky ze sušeného ovoce, oříšků a různých  semínek... 


Vánoční světýlka nám zdobila i vánoční tabuli, i když zde to při denním světle není moc vidět...:-) A poskládali jsme si i několik hvězdiček z papíru... 


 Ježíškovi a všem blízkým děkuji za milé dárečky... letos mi nechyběly ani teploučké vánoční ponožky! :-)


A musím se pochlubit i touto labutí, kterou mi vyřezal přítel z ořechového dřeva... Tou mne opravdu  překvapil!!! Už jsem ji natřela olejem... :-)


Nesmím zapomenout  ještě na barborku... i letos nám krásně rozkvetla! :-)

 Loučím se tímto  příspěvkem s letošní rokem tady u mne na blogu a přeji Vám do nového roku jen samé radostné dny plné pohody, radosti, štěstí, lásky a spokojenosti! Užívejte si  vše ve zdraví se svými blízkými!

♥ ♥ ♥

 

2 komentáře: