středa 17. listopadu 2021

Vánoční dekorace na jarmark

 Vánoční dekorace na letošní jarmark

Opravdu nezahálím a pilně den co den připravuji zbožíčko na jarmarky. Už příští sobotu 27.11. se na Vás budu těšit osobně v Malečově od 12:00 - 16:30h, pokud tedy covidová opatření dovolí... A ve stejný víkend najdete mé zboží i na jarmarku v Tisé, kde se nebudu osobně účastnit já, ale své zboží  tam poskytnu...

Ostatní, kteří jarmarky nemůžete navštívit, nebo jste z daleka a něco z mé tvorby se Vám zalíbí, můžete vybírat na mém eshopu pastudomov.cz . Nebo mi klidně napište, oč máte zájem, pokud tam zrovna nenajdete zboží  v nabídce, které se Vám líbí.Další letošní novinkou z mé dřevěné tvorby je tento anděl k zavěšení. Snad potěší vaše srdce a bude opatrovat Vaše duše. 

♥ ♥ ♥


Zavěsit ho můžete kamkoliv, použít k vánoční výzdobě, nebo jako rukodělný dárek pod stromeček pro někoho milovaného... 

Slušet mu to bude i na věnečku, ať už přírodním, nebo zeleném... 


Samozřejmě nebudou chybět domečky, ať už klasické na postavení, tak jako zápichy, ale také k pověšení, třeba tyto menší, které se rovněž krásně vyjímají uprostřed věnečku. Budou ve více barveném provedení.

Z drobnějších ozdůbek budou mikulášci a stromečky z předešlého příspěvku... Chystám se ještě na kulaté ozdůbky, pokud stihnu... 


Také nebudou chybět domečky s motivy andílků a jmelí, jak k postavení, tak jako zápichy i tyto k zavěšení...


A určitě povezu i Vámi oblíbené hvězdičky zápichy, možná stihnu ještě další také k zavěšení. 


Doufám, že se Vám budou mé výrobky líbit a jistě toho povezu více a budou i další  překvapení... 

Bude i něco málo i z mé šité tvorby...

Moc se na Vás budu těšit, s kým se uvidím osobně... Koho neznám, ráda poznám, klidně se neostýchejte přihlásit a seznámit! Mně každý rok potěší nové tváře a seznámení... A doufám, že si společně užijeme opět krásnou vánoční atmosféru jarmarku!

♥ ♥ ♥


3 komentáře: