středa 4. května 2016

Jak se staví sen

Jak se staví sen


Další  má spolupráce s pořadem Jak se staví sen, tentokrát v Nymburce.
Tato proměna designérů Kamči a Františka ve venkovském stylu mi byla opět tak blízká, že se doplňky šily jedna radost! :-)
Proměna se moc povedla, tak jsem velmi ráda, že jsem mohla také přispět! 
Veškeré textílie jsem šila převážně z francouzských látek, které jsem ladila k vybraným obkladům.  Světlé přírodní tóny spolu s šedo-modrou kombinací krásně vyniknou k přírodnímu dřevu, které se objevuje jak na starších  kouscích  nábytku, oknech, tak i na nově osazených  trámech, které byly opálené a naolejované, čímž působí dokonale staře.Textilní doplňky se prolínají z obýváku do kuchyně, které jsou laděny ve stejném rázu, takže jsem použila stejné látky jak na závěsy, polštáře, kapsáře, tak i na sedánky, chňapky či  pytlíčky na bylinky. 
Dětský koutek v obýváku doplňují staré košatiny, které Kamča vybrala pro nastávající  maminku a jejich  malou dcerku, do nichž jsem šila také peřinky a textilní zajíce. Do interiéru  se skvěle hodí, co  říkáte? :-)
Líbí se Vám proměna? Kdo neviděl a chce shlédnout, můžete zde:


A na závěr hodnocení designérů: 
„Proměnu vnímáme prozatím jako nejpovedenější. Dům má sám o sobě velký potenciál, krásně funguje genius loci, je to starý dům ze začátku 20. století, součást dělnické železniční kolonie od architekta Camilla Sitteho. Bylo hned jasné, že zachováme ducha místa a budeme ctít původní ráz domu, citlivě zakomponujeme nové prvky do historického rázu domu."
A za mne jim tleskáááám a dál fandím! :-)
 


 


9 komentářů:

 1. Pavlínko, tuto proměnu jsem viděla a moc se mi líbila.Dokonale se vše povedlo...přesně můj styl.A víš, že mě hned napadlo, že tam vidím tvoji práci....fakt krásné.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den, proměnu jsem si hned pustila, je opravdu vydařená. Vaše práce, jako vždy krásná... Ať se Vám daří !!! Šárka

  OdpovědětVymazat
 3. Pavli....nádherně jsi interiér obšila,moc pěkně barevně sladěno....zasloužený potlesk:-)
  Hezké dny,Jitka

  OdpovědětVymazat
 4. Foto ma zaujalo, pozrela som si premenu: krásne, čisté, tradičné!!!
  A asi naj je pre mňa modrá, sivo modrá s akcentom hnedej na tradičnom a bieločiernej na modernom-fotkách!
  Textil to zútulnil a pekná práca:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Pavlínko!!!!sedím s pusou otevřenou a zírám,jak moc si šikovná.Nádherné,čisté ,jemné..Mluvím o Tvých dekoracích,jinak na mě dům působí trošku chladně,ale to rodinka brzy zabydlí..Moc gratuluji.Opravdu se to povedlo.
  Krásné dny a těším se na další Tvé výrobky.

  OdpovědětVymazat
 6. Moc gratuluji, je to nádhera! Perfektní barevnost, precizní práce!
  Pavlo, přeji hezké dny, Helena

  OdpovědětVymazat
 7. Milá Pavlínko,dokonalost po všech stránkách!Jedním slovem dechberoucí paráda!!!Jsi vynikající a designéřiskvělí!!!!Dája

  OdpovědětVymazat
 8. Krásna práca, hneď som si pustila program premeny. Zútulnila si to. Krásne.

  OdpovědětVymazat
 9. Dokonalé ladění! Interiéru vaše práce moc prospěla! A celá proměna je úžasná.
  Hezké dny přeji, Klárka.

  OdpovědětVymazat